Valkokangas (TP50), Oulu MYYTY

Korkein tarjous (sis. ALV 24%)
20 €
Päättyy 16.07. 16:00
Päättynyt

Huutokauppa on päättynyt
16.07.2020 16:00

Korkeimman tarjouksen teki milkosa

Kiertonet Premium

Osta Kiertonet Premium. Saat käyttöösi korotusautomaatin, hakuvahdin, "halutaan ostaa" ilmoitukset sekä tekstiviestimuistutukset!

Osta Premium

Lisää kalenteriin

Kerro kaverille

Tiedot

Tietoja päivitetty 14.07.2020 8:11

Tavara on ALV-vähennyskelpoinen

Oulun kaupunki myy irtaimistoa.

Kankaan mitat; 169cm x 174cm.

Laitan vuorokauden sisällä maksun näkymisestä noutotiedot sähköpostitse.
Nouto 90250-postinumeroalueelta (Oulu).
Ei postitusta.
HUOM. Tavarat noudettava 30.7. mennessä, jonka jälkeen tavaroita ei ole enää mahdollista noutaa. 10-20.7. ei noutoaikoja (eikä yllämainittuja noutotietoja, koska olen kesälomalla :). Kyseisen ajanjakson päättyneistä huutokaupoista lähetetään viestit maksaneille voittajille tiistaina 21.7.).

Mahdolliset viat tai puutteet

Käytetty, pieni tahra (kuva). Ei ole yritetty puhdistaa.
Osa rakennuksen käyttäjistä kokeneet sisäilman ongelmalliseksi.

Huutokaupan tyyppi

Myyjällä on oikeus hyväksyä tai hylätä korkein tarjous.

Ehdot

Huutokauppaan osallistuminen ilman ostoaikomusta on kielletty.


Kohde myydään siinä kunnossa kuin se ostohetkellä on, eikä sillä ole takuuta.

Ostaja vastaa kohteen turvallisesta irrotuksesta, siirrosta, pakkauksesta ja poiskuljetuksesta sekä niihin liittyvistä kustannuksista.

Noudettava 14 vuorokauden sisällä tarjouksen hyväksymisestä. Noutamatta jäänyt tavara siirtyy takaisin myyjän omistukseen eikä maksettua kauppahintaa palauteta ostajalle.

Näyttö

Sovittavissa.

Noutaminen

Sovitaan erikseen.

Tavaran ID: 49340

Myyjä: Oulun kaupunki – Yhdyskunta- ja ympäristöpalvelut

Kohteen sijainti

90250 Oulu
Tarkka sijaintiosoite löytyy kuitista.


Tuote myydään käytettynä ja Ostaja tiedostaa sen riskin, joka liittyy käytetyn tavaran kauppaan. Tuotteilla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta. Myyjä ei vastaa siitä soveltuuko tuote Ostajan käyttötarkoitukseen. Myyjä ei vastaa mahdollisista myöhemmin ilmenneistä vaurioista tai virheistä.

Tarjoukset

Tarjouksia: 3 kpl

Tarjoajia: 0 kpl