Husqvarna Rider 16 Hydrostatic ruohonleikkuri, Merikarvia MYYTY

Korkein tarjous (sis. ALV 24%)
1 610 €
Päättyy 27.12. 19:00
Päättynyt

Katsottu: 4 162 kertaa

Huutokauppa on päättynyt
27.12.2015 19:00

Korkeimman tarjouksen teki buet

Hae rahoitusta kohteeseen

Hae rahoitusta
Kiertonet Premium

Osta Kiertonet Premium. Saat käyttöösi korotusautomaatin, hakuvahdin, "halutaan ostaa" ilmoitukset sekä tekstiviestimuistutukset!

Osta Premium

Lisää kalenteriin

Kerro kaverille

Katsottu: 4 162 kertaa

Tiedot

Merikarvian kunta myy kuvien mukaisen, käytetyn ja käytöstä poistetun Husqvarna Rider 16 Hydrostatic -ajettavan ruohonleikkurin.

Ruohonleikkuri on seissyt muutaman vuoden käyttämättömänä varastossa sen jälkeen kun uusi leikkuri ostettiin tilalle.

Kauppaan kuuluu toinen viimeisissä kuvissa näkyvistä Husqvarna Sweeper ruohonkerääjistä (Sweeper 960). Ruohonkerääjässä ei ole pussia tallella.

Ruohonleikkurin starttimottorissa on jotakin häriötä, muuten pitäisi olla toimintakunnossa. Lisätiedot myyjän edustajalta arkisin klo 8-15 välisenä aikana.

Mahdolliset viat tai puutteet

Käytetylle leikkurille ominaisia kulumia ja puutteellisuuksia, niin kuin kuvista on nähtävissä.

Huutokaupan tyyppi

Myyjällä on oikeus hyväksyä tai hylätä korkein tarjous.

Ehdot

Huutokauppaan osallistuminen ilman ostoaikomusta on kielletty.

Noutaminen

Nouto 14 vuorokauden sisällä tarjouksen hyväksymisestä, ellei toisin sovita.

Tavaran ID: 596


Myyjä: Merikarvian kunta

Myyjän muut ilmoitukset

Yhteyshenkilö

nähdäksesi yhteyshenkilön tiedot.

Kohteen sijainti

29900 Merikarvia
Tarkka sijaintiosoite löytyy kuitista.


Tuote myydään käytettynä ja Ostaja tiedostaa sen riskin, joka liittyy käytetyn tavaran kauppaan. Tuotteilla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta. Myyjä ei vastaa siitä soveltuuko tuote Ostajan käyttötarkoitukseen. Myyjä ei vastaa mahdollisista myöhemmin ilmenneistä vaurioista tai virheistä.

Tarjoukset

Tarjouksia: 22 kpl

Tarjoajia: 0 kpl

Näytä kaikki (22 kpl)

Suosikit

Sinun pitää kirjautua sisään, että voit nähdä suosikkisi