
Hilding Invest Oy
Mielestämme kierrätetty on parempi kuin uusi ja että se on halvempi niin ei pahenna asiaa.
Käytetty tuotehan ei tarvitse valmistaa nollasta kuin uusi tuote joten se ei kuluta maapallon resursseja enää.
Kiertonet on täyttänyt 10 vuotta 31.8.2025! Järjestämme sen kunniaksi jo toisen arvonnan eli arvomme 500 euron Lidlin lahjakortin kaikkien rekisteröityneiden ja uutiskirjeen tilanneiden kesken.
Lokakuun arvonta suoritetaan 31.10.2025 klo 12.00.
Seuraa sivustoamme ja uutiskirjeitämme, kerromme seuraavan lahjakortin suuruuden ja arvontapäivän lokakuun aikana. Jos olet jo rekisteröitynyt ja uutiskirjeemme tilaaja, olet automaattisesti mukana arvonnassa. Voittaja suostuu siihen, että Kiertonet voi julkaista voittajan nimen sivuillaan ja/tai uutiskirjeessä.
Kiertonet maksaa palkinnon arpajaisveron. Kiertonetin henkilökunta ja lähipiiri ei voi osallistua arvontoihin.Mielestämme kierrätetty on parempi kuin uusi ja että se on halvempi niin ei pahenna asiaa.
Käytetty tuotehan ei tarvitse valmistaa nollasta kuin uusi tuote joten se ei kuluta maapallon resursseja enää.