Kiertonetin 10-vuotissynttärivuoden kunniaksi jälleen uusi arvonta!

Arvomme nyt 500 euron S-ryhmän lahjakortin kaikkien rekisteröityneiden ja uutiskirjeen tilanneiden kesken.

Maaliskuun arvonta suoritetaan to 2.4.2026 klo 12.00.

Tammikuun arvonnassa 250 euron S-ryhmän lahjakortin voitti Mika Aspegren. Parhaimmat onnittelut vielä kerran Mikalle!

Seuraa sivustoamme ja uutiskirjeitämme, kerromme seuraavasta arvonnasta jälleen uutiskirjeessämme.  Jos olet jo rekisteröitynyt ja uutiskirjeemme tilaaja, olet automaattisesti mukana arvonnassa. Voittaja suostuu siihen, että Kiertonet voi julkaista voittajan nimen sivuillaan ja/tai uutiskirjeessä.

Kiertonet maksaa palkinnon arpajaisveron. Kiertonetin henkilökunta ja lähipiiri eivät voi osallistua arvontoihin.

Yli puolet kunnista mukana Kiertonetissä

Julkaistu: 06.06.2019

Tiesitkö, että jo yli puolet kunnista ja kaupungeista on mukana Kiertonetissä?

Suomessa on Kuntaliiton mukaan tällä hetkellä 311 kuntaa ja kaupunkia. Näistä 153 toimii suoraan myyjänä Kiertonetissä. Lisäksi myyjinä on kymmeniä muita kuntia konserniyhtiöidensä välityksellä.

Toivotamme kaikki julkiset organisaatiot, esimerkiksi kunta- tai kaupunkikonserniin kuuluvat osakeyhtiöt, tervetulleiksi käyttämään Kiertonet-palvelua ja edistämään kiertotaloutta!

Oletko julkisen organisaation edustaja? Tilaa myyjätunnukset täältä ja aloita myyminen Kiertonetissä.

Kuvituskuva: Joona Kotilainen / Kuviasuomesta.fi